Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2019/2020

 

Sukcesy uczniów 2019/2020

I półrocze

Nazwa konkursu

Osiągnięcia uczniów

Uwagi o realizacji

Konkurs Przedmiotowy z Biologii,

Wiktoria Boborowska - Laureatka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii,

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

 do etapu rejonowego zakwalifikowali się Jan Nemsz i Maksymilian Papis.

Wojewódzki Konkurs

Konkurs Przedmiotowy z j. angielskiego

Natalia Rygał zakwalifikowała się do 2 etapu

Wojewódzki konkurs przedmiotowy

Powiatowy Konkurs Historyczny

Polska i Polacy w okresie II wojny światowej"( ZSME)

Wyróżnienie otrzymał Mateusz Szelecki VIII b.

Powiatowy Konkurs

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

III miejsce zajęła uczennica Zuzanna Pożarlik

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Miejski Integracyjny Konkursie Poetycko – Plastyczny „ Wierszem malowane...”

Maja Czarnuch z klasy 6b zajęła III miejsce

Lena Arabus z klasy 5a i Natalia Rygał z klasy 8b otrzymaływyróżnienia

Miejski Integracyjny Konkurs

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 „ Tam, gdzie mieszka muzyka”

Maja Czarnuch z klasy 6b otrzymała wyróżnienie.

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny

XVIII Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „ Anioł 2019”,

Michał Dusza z klasy 5a zajął I miejsce i Alex Sadowski z klasy 6c również zajął I miejsce ( ex aequo).

 

XVIII Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Konopiskach

Międzywojewódzki Konkurs „ Młody Chemik”

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

-Maciej Królak

- Maria Banas

Wereszczyńska Hanna

Międzywojewódzki Konkurs

Powiatowy Konkurs Recytatorski pt” A to Polska właśnie”

III miejsce Lena Karwowska

Szymon Majkrzyk - I miejsce

Powiatowy Konkurs

Zawody pływackie  Klub Sportowy Swim Team Częstochowa

 

I i II miejsce Lidia Bachnik

 

Olimpiada Logopedyczna

III miejsce- Julia  Sokół IIa,  Wiktoria Góra IIa

 

 XIX Konkurs Historyczny "Czy znasz historię Częstochowy i regionu" 

Filip Miśkiewicz awans do finału Międzyszkolnego Konkursu

Międzyszkolny Konkurs.

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni”

 I miejsce -Urszula  Ociepa

 III miejsce - Oliwia Ogończyk

Międzyszkolny Konkurs.

  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza ozdoba na choinkę"

2 miejsce - Filip Dawczyk

 

Międzyszkolny Konkurs.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny " Jesienne kompozycje"

Maciej Sitek- I miejsce

Emilia Kowalczyk- II miejsce

Hanna Baryła- III miejsce

Międzyszkolny Konkurs.

 Międzyszkolny konkurs recytatorski "Piękna nasza Polska cała"

 

Antonina Pasikowska- II miejsce.

Szymon Majkrzyk - II miejsce

Wyróżnienie-Wiktoria Dudkiewicz.

Międzyszkolny Konkurs.

"Historia futbolu" z okazji Jubileuszu 85lecia Klubu "Stradom".

II miejsce – Oliwia Ogończyk

 

MKP "Podróże z misiem"

 

Lidia Bachnik – I miejsce

Wyróżnienie - Lena Włodara , Julia Sokół i Luiza Bogdanowska

Międzyszkolny Konkurs.

MKP "Mój ulubiony miś z bajki"

 

III miejsce – Maja Nęckarska

Szymon Majkrzyk - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Bożonarodzeniowa ozdoba świąteczna"

Hanna Baryła- I miejsce

Zofia Baran - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs

Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza bombka“

Błażej Borownik -III miejsce

Międzyszkolny Konkurs

II półrocze

Konkurs plastyczny „ Piramida zdrowia”

Zuzanna Pożarlik 6b – I miejsce

Julia Kępa 5 d – II miejsce

Laura Skwark 6a – III miejsce

Szymon Ziegler - wyróżnienie

Miejsko -Powiatowy Konkurs

Powiatowy Konkurs

Plastyczny „ Zimowa wycinanka”

Alicja Kotalczyk  - otrzymała II miejsce.

Powiatowy Konkurs

Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Folkowizja”

Lena Pełka - otrzymała  I miejsce.

Powiatowy Konkurs

"Czy znasz historie Częstochowy

i regionu?”

Filip Miśkiewicz w finale

Międzypowiatowy

Konkurs

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

wynik bardzo dobry - Majchrzak Gabriela , wyróżnienia : - Aleksander Milik, Pacierpnik Nadia, Kępa Julia, Walaszczyk Aleksandra, Walaszczyk Katarzyna , Góra Magdalena, Musialik Aleksandra

Międzynarodowy Konkurs

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Zimowa wycinanka".

 Oliwia Ogończyk - III miejsce 

   Powiatowy Konkurs

 I Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 " Kot marzeń", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 i Bibliotekę Publiczną - Filia nr 14 w Częstochowie

Maja Czarnuch -otrzymała wyróżnienie

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Zimowa wycinanka".

Urszula Ociepa – III miejsce

Urszula Ociepa

Wielkanocna pisanka w ramach akcji edukacyjnej Dzieci uczą rodziców Centrum Rozwoju Lokalnego.

Martyna Szczechla – III miejsce

Centrum Rozwoju Lokalneg


Konkurs z okazji Dnia Ziemi
 

https://view.genial.ly/5ecf7e8f48baf00d78c4a89e/vertical-infographic-zjawiska-przyrodnicze-konkurs

organizatorzy Barbara Bielinska i Eliza Pęczek

 


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ MOTYLE”

Pod koniec kwietnia 2020 roku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 21 w Częstochowie, został ogłoszony konkurs plastyczny „ Motyle”. 14 maja 2020 roku odbyło się podsumowanie konkursu. Prace uczniów biorących udział w konkursie oceniała komisja powołana przez nauczyciela plastyki Grażynę Tarkowską w składzie : mgr Eliza Klar, dr  Ewa Kozłowska

przyznając w kategorii klas I- III :

I miejsce Hannie Gęsiarz z klasy 2a,

I miejsce ex aequo Kindze Łacie z klasy 3a,

II miejsce Mai Nęckarskiej z kl.2a,

II miejsce ex aequo Oskarowi Kruszewskiemu z klasy 2a,

II miejsce ex aequo Gabrieli Majchrzak z klasy 2b,

III miejsce Szymonowi Bekusowi z klasy 3a,

III miejsce ex aequo Amelii Rygał z klasy 2b,

ponadto przyznano 4 wyróżnienia : Lenie Chwiejdzie z klasy 2b, Oliwii Ogończyk z klasy 2a, Filipowi Dawczykowi z klasy 1a, Lidii Bachniak z klasy 2b;

W kategorii klas IV-VII:

I miejsce Mai Czarnuch z klasy 6b,

I miejsce ex aequo Alexowi Sadowskiemu z klasy 6c,

II miejsce Wiktorii Stępień z klasy 7a,

II miejsce ex aequo Oskarowi Winter z klasy 5a,

III miejsce Julii Wasiak z klasy 7a,

III miejsce ex aequo Aleksandrowi Nemsz z klasy 5c,

Ponadto przyznano 6 wyróżnień dla: Wiktorii Szamockiej z klasy 7c, Zuzanny Pożarlik z klasy 6b, Mai Bali z klasy 7a,Konrada Pacierpnika z klasy 6c, Jakuba Błaszczyka z klasy 5b, Julii Desperak z klasy 5a.

Zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu oraz przygotowanie uczniów poprzez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną należało do nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej we współpracy z nauczycielami z klas I-III.




 
W XVIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym " Anioł 2019, zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach;  Michał Dusza z klasy 5a zajął I miejsce, równiez I miejsce ( ex aequo) zajął Alex Sadowski z klasy 6c. Uczniowie wykonali prace plastyczne pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej


Urszula Ociepa z klasy 1 a, zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Bukiet Pani Jesieni".W środę, 30.10.2019 r. uczennica wzięła  udział w rozdaniu dyplomów i nagród w Szkole Podstawowej nr 27 w Częstochowie.Gratulujemy!
1
 




Miło nam poinformować, że uczennica Amelia Szpigiel - laureatka Konkursów Przedmiotowych z Języka Polskiego i Biologii - otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Serdecznie gratulujemy!!!
12


W Ogólnopolskim Festiwalu Sancta Maria 2019 w kategorii: konkurs plastyczny ' Dziękuję Ci Mamo',zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 47 i Stowarzyszenie Sancta Maria w Częstochowie trzy równorzędne I miejsca  zajęły - Lena Arkabus i Zuzanna Janik z klasy 4a  oraz Magdalena Herczyk z klasy 4b, dwa III miejsca zajęły: Aleksandra Gaj z klasy 4b i Wiktoria Stępień z klasy 6a. Pracę konkursowe uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarnowskiej.

W Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym " Na Koszyczek Wielkanocny", zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach  I miejsce zajęła Maja Czarnuch z klasy 5b, a Lena Arkabus i Aleksander Milik uczniowie z klasy 4a otrzymali wyróżnienie.
Prace konkursowe uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej.
W Powiatowym Konkursie Plastycznym " Na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Częstochowie - I miejsce zajęła Maja Czarnuch z klasy 5b, II miejsce zajęła Natasza Kalisz,a wyróżnienie otrzymali Nikola Wymysło i Alex Sadowski uczniowie z klasy 5c.
Prace uczniowie wykonali pod kierunkiem mgr Grażyny Tarkowskiej.


W VII Regionalnym Konkursie Plastycznym " Kot marzeń", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 i Bibliotekę Publiczną Filia nr 14 w Częstochowie:
WIKTORIA STĘPIEŃ Z KLASY 6A zajęła II miejsce, MAJA CZARNUCH z klasy 5b III miejsce, a ZUZANNA PALACZ z klasy 7a otrzymała wyróżnienie. Prace konkursowe uczennice wykonały pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej.

Sukces naszej uczennicy w wojewódzkim konkursie Kuratorium Oświaty. 
Maja Czarnuch - uczennica klasy 5 b naszej szkoły zdobyła I miejsce w wojewódzkim konkursie epistolograficznym "Opowiem Ci o kraju moich dziadków" zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w Roku dla Niepodległej.
Gratulujemy !
List

W X Powiatowym Konkursie Plastycznym " Anioły Stróże Małe i Duże", zorganizowanym przez Prywatną Lingwistyczną Szkołę Podstawową w Częstochowie, III miejsce zajęła Oliwia Mugaj z klasy 6b. Pracę uczennica wykonała pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej

W XVII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym " Anioł 2018"zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, II miejsce zajął Alex Sadowski z klasy Vc .Pracę konkursową uczeń wykonał pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej.

Sukces w konkursie Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Marcin Ogrodniczak, Mateusz Terszak i Marcel Wolnik zdobyli II miejsce w wojewódzkim konkursie "1, 2, 3 - Polska na spot promujący wartości patriotyczne", pod patronatem Pani Jadwigi Wiśniewskiej - posła do Parlamentu Europejskiego. Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się w Oddziale IPN w Katowicach. Nagrody wręczała Śląska Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer. 
Naszym uczniom serdecznie gratulujemy.
123

Nasze uczennice: Magdalena Góra i Martyna Kotowicz  z klasy 5 c zdobyły II miejsce w konkursie plastyczno-historycznym na komiks „Polskie drogi do niepodległości”. Konkurs był integralną częścią projektu "Częstochowa o wolność i niezawisłość" Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród odbyła się 7 listopada 2018 r w Sali sesyjnej Urzędu Miasta.
Gratulujemy!
123
Sukces naszej uczennicy w wojewódzkim konkursie Kuratorium Oświaty. 
Maja Czarnuch - uczennica klasy 5 b naszej szkoły zdobyła I miejsce w wojewódzkim konkursie epistolograficznym "Opowiem Ci o kraju moich dziadków" organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. 
Gratulujemy !
http://www.kuratorium.katowice.pl/wp-content/uploads/2018/10/final-konkursu-epistolograficznego-opowiem-ci-o-kraju-moich-dziadkow.pdf

 W XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " Architektura mojego krajobrazu", zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej:

 I miejsce zajęła Maja Czarnuch z klasy 5b,
 
drugie I miejsce zajęła Wiktoria Stępień z klasy 6a,
 
II miejsce zajęła Maja Bala z klasy 6a,
 
II miejsce ex aequo Oliwia Mugaj z klasy 6b.
 
Prace konkursowe uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej.

 Wyniki konkursu plastyczno-historycznego na komiks „Polskie drogi do niepodległości”

 Nagrodzonych uczniów i ich nauczycieli zapraszamy na konferencję, wręczenie nagród i dyplomów 7 listopada na godzinę 10.00 do Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy.

I miejsce: Oliwia Komperda

 Szkoła Podstawowa nr 49 w Częstochowie

 Nauczyciel: Agnieszka Rychwalska

 II miejsce: Magdalena Góra, Martyna Kotowicz

 Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie

 Nauczyciel: Agata Miśkiewicz, Maria Królikowska

 III miejsce: Julia Narkun

 Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie

 Nauczyciel: Anna Roskosz, Ewa Duchnik Dywan

 Wyróżnienie: Karolina Zielińska

 Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie

 Nauczyciel: Anna Roskosz, Iwona Będkowska

 Wyróżnienie: Liliana Zgryza

 Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie

 Nauczyciel: Marcin Rybiałek

 Wyróżnienie: Alicja Nowicka, Karolina Jełowicka

 Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie

 Nauczyciel: Barbara Długosz-Kabała, Katarzyna Łagodzińska

 

GRAND PRIX - KAROLINY ZYCH Z KLASY 7B

 Finał tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria 2018 odbył się 27 maja na Jasnej Górze. W roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przebiegał pod hasłem „Maryja Mamą naszego narodu”. Skierowany był do dzieci i młodzieży do 19 roku życia. W ramach festiwalu odbyły się konkursy -  plastyczny i muzyczny. Na konkurs plastyczny nadesłano 500 prac. Organizatorem Festiwalu jest częstochowskie Stowarzyszenie „Sancta Maria” i Szkoła Podstawowa nr 47 w Częstochowie. Patronat honorowy objęli abp Wacław Depo, przeor Klasztoru Jasnogórskiego o. Marian Waligóra, krajowy duszpasterz muzyków kościelnych o. Nikodem Kilnar oraz śląski kurator oświaty Urszula Bauer. W konkursie plastycznym uczniowie z naszej szkoły zajęli bardzo wysokie miejsca.

Praca jej zwróciła uwagę jury ze względu na ciekawą kompozycję i oryginalną, intensywną kolorystykę. Jest to ogromny sukces dla Karoliny, ponieważ w ubiegłorocznej edycji również otrzymała Grand Prix.

 1234

Ponadto w konkursie tym w kategorii klas IV –VI:

 

I miejsce zajęła Martyna Kotowicz z klasy 4c,

 II miejsce zajęła Wiktoria Stępień z klasy 5a,

 dwa III miejsca zajęli : Milena Frączek i Bartosz Stachowiak z klasy 4b,

 wyróżnienie otrzymał Artur Drab z klasy 4b,

 w kategorii klas VII – klasy gimnazjalne:

 I miejsce zajęła Zofia Trzepizur z klasy 7a

 I miejsce zajęła Elżbieta Kocela z klasy 7a

 I miejsce zajęła Wiktoria Derda z klasy 7a

 I miejsce zajęła Alicja Biskup z klasy 7a

III miejsce zajęła Anna Cieślińska z klasy 7b

 wyróżnienie otrzymała Aleksandra Wilk z klasy 7b

  Prace plastyczne wszystkich uczniów wykonane zostały pod kierunkiem

 nauczyciela plastyki mgr Grażyny Tarkowskiej.

 

W VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego " Kot marzeń', zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 32 im Jerzego Dudy- Gracza i Bibliotekę Publiczną Filia nr 14 w Częstochowie : II miejsce zajęła Wiktoria Boborowska z klasy 6b i III miejsce Alicja Kaczmarzyk z klasy 5a. Prace konkursowe zostały wykonane pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej.

 


 

 

W VII Powiatowym Konkursie Plastycznym na oryginalną " Laurkę dla Mamy", zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 27 w Częstochowie

I miejsce zajęła Maria Banaś z klasy 5c,

drugie I miejsce zajęła Wiktoria Stępień z klasy 5a.

Prace plastyczne uczennice wykonały pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny

Tarkowskiej.


 

W Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym " Koszyczek Wielkanocny", zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach :II miejsce zajął Konrad Pacierpnik z klasy 4c, dwa III miejsca zajęli Natasza Kalisz i Alex Sadowski z klasy 4c, wyróżnienie otrzymali Maja Czarnuch z klasy 4b i Tobiasz Trebert z 4c. Prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Grażyny Tarkowskiej nauczycielki plastyki.

 


 

 W IX Powiatowym Konkursie Plastycznym " Anioły stróże małe i duże " ,zorganizowanym przez Prywatną Lingwistyczną Szkołę Podstawową oraz Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie uczennice : Amelia Szpigiel z klasy 7b  zajęła II miejsce a Wiktoria Stępień z klasy 5a - III miejsce. Prace konkursowe uczennice wykonały pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej.


 

Uczennica Natasza Kalisz z klasy 4c w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " Na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową", zajęła III miejsce. Organizatorem konkursu był Miejski Dom Kultury w Lublińcu.Pracę konkursowa uczennica wykonała pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej.

 

 W Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym " Anioł 2017", zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach uczennica Alicja Jarosz z klasy 5b zajęła I miejsce, również I miejsce zajęła Oliwia Mugaj z klasy 5b a także

I miejsce zajął Konrad Pacierpnik z klasy 4c.Ponadto trzy II miejsca zajęli:Natasza Kalisz z klasy 4c, Szymon Ziegler z klasy 4c i Natalia Baranowicz z klasy 4a. Uczniowie prace konkursowe wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki Grażyny Tarkowskiej

 


 

Uczniowie naszej szkoły brali udział w licznych konkursach.

Praca w naszej szkole od wielu lat ukierunkowana jest na rozwijanie zdolności i talentów każdego ucznia. Efektem tego są osiągane przez uczniów sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych.

Udział uczniów w konkursach międzyszkolnych.

Samuel Bujnowicz - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Na jurajskim szlaku"

Amelia Nowak- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Na jurajskim szlaku"

Paulina Zięba - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Najpiękniejsze legendy naszego regionu"

Piotr Borkowski, Lilia Resel – wyróżnienie w międzyszkolnych zawodach pływackich

Zuzanna Stempel - VI miejsce w zawodach pływackich " Umiem pływać"

II miejsce drużyny w składzie Amelia Szpigiel, Jędrzej Tokarz, Aleksandra Wilk w międzyszkolnym konkursie "TY I ŚRODOWISKO"

III Międzyszkolne Mistrzostwa Tańca Cheerleaders 24.04.2017 r.

II miejsce: Adamczyk Alicja, Banaś Marysia, Huras Aleksandra, Kałuża Wiktoria, Klimczak Kinga, Konieczna Wiktoria, Macionczyk Olimpia, Musialik Aleksandra, Paczkowska Wiktoria, Przystalska Julia, Szamocka Wiktoria, Świech Natalia, Tałaj Jagoda, Wleciał Lena.

MIĘDZYSZKOLNY LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNY „GŁOSKA, KTÓRĄ LUBIĘ”  - wyróżnienie: Maja Wierzejska klasa Ia,  Malwina  Andzel  klasa IIb

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny ,,Trudne wierszyki łamiące języki'' - III miejsce Wojciech Wereszczyński klasa 2d.

2. MIĘDZYSZKOLNY LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNY „GŁOSKA, KTÓRĄ LUBIĘ” - I miejsce Wojciech Wereszczyński klasa 2d

Wyróżnienie dla uczniów SP nr 21 w konkursie „Gazetki i gabloty szkolne” zorganizowanego w ramach projektu „Częstochowa 1826-1914. Od połączenia do wybuchu I wojny światowej”

I miejsce w XI walentynkowych Marszach na orientację w kategorii TD -Wiktoria Stępień, Maja Tomczyk, Wiktoria Stempel

II miejsce – Natalia Bogusz w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym: „Moja rodzina”

III miejsce  - Marcelina Szmidla w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym: „Moja rodzina”

III miejsce  - Banaś Marysia w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym: „Moja rodzina”

Imiejsce – Katarzyna Walaszczyk w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym: „Moja rodzina”

Urząd Miasta Częstochowy "Środowisko pełne energii"- II miejsce - Katarzyna Walaszczyk

Paulina Zięba - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Najpiękniejsze legendy naszego regionu".

Samuel Bujnowicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim " Na jurajskim szlaku"

Amelia Nowak - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim " Na jurajskim szlaku"


 

Udział uczniów w konkursach powiatowych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

Amelia Szpigiel z klasy 6b laureatka Konkursu Przedmiotowego z j. polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego.

Amelia Szpigiel z klasy 6b finalistka Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego.

Amelia Szpigiel otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

W Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria pod hasłem "Maryja Królowa Polski" w kategorii praca plastyczna:

Karolina Zych z klasy 6b otrzymała Grand Prix ( główną nagrodę).

I miejsca zajęli: Wiktoria Konieczna z klasy 4c,Natalia Kocik z klasy 6a, Namysł Kinga z klasy 6b, Jakub Szczygłowski z klasy 4a, III miejsca zajęły :Natalia Kaniowska z klasy 6a, Anna Cieślińska z klasy 6b, Amelia Szpigiel z klasy 6b,Karolina Mugaj z klasy 4b.

W Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria pod hasłem "Maryja Królowa Polski" w kategorii praca plastyczna:  Natalia Topczewska otrzymała Grand Prix, Kinga Klimczak II miejsce.

Karolina Zych z klasy 6b otrzymała Grand Prix

  •  Klimczak Kinga i Szpingiel Amelka wyróżnienie w konkursie Kangur
  • - w MiędzypowiatowymKonkursie Plastycznym " Koszyczek Wielkanocny", zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach:
    • I miejsce zajęła Alicja Biskup z klasy 6a, drugie I miejsce zajęła Maria Banaś z klasy 4c,

II miejsce zajęła Weronika Błachowicz z klasy 4b, III miejsce zajęła Jagoda Tałaj z klasy 4c;

  • Sandra Kwoka III miejsce konkurs powiatowy plastyczny  "STOP PRZEMOCY STOP NIENAWIŚCI".
  • - w V edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego " Kot marzeń", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 , Bibliotekę Publiczną w Częstochowie Filia nr 14 - III miejsce zajęła Natalia Topczewska z klasy 6a;

 

  • w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym na oryginalną " Laurkę dla Mamy", zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Częstochowie- Wiktoria Stępień z klasy 4a otrzymała wyróżnienie.

           Bartosz Spałek  2 miejsce w powiatowym  konkursie plastycznym ,,Przyroda      wokół     nas -  jak  o nią dbać?” 

  • Antoni Koszczyk zdobył medal w części matematycznej ogólnopolskich konkursów  „Stypendiada”
  • Bartosz Spałek zdobył medal w części plastycznej ogólnopolskich konkursów „Stypendiada”
  • Nikola Michalska wyróżnienie  w  międzyszkolnym  konkursie piosenki „ Muzycznie o miłości i przyjaźni”.
  • Antoni Koszczyk  - dyplom laureata w ogólnopolskiej olimpiadzie  „Olimpusek” sesja zimowa
  • Antoni Koszczyk  - dyplom laureata (11miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek” sesja wiosenna
  • Zuzanna Świeża -dyplom laureata (14miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie  „Olimpusek” sesja wiosenna
  • Natasza Kalisz  -dyplom laureata (10miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie  „Olimpusek” sesja wiosenna
  • Hanna Piotrowska  -dyplom laureata (14miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie  „Olimpusek” sesja wiosenna
  • Nicola Wymysło -dyplom laureata (16miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie  „Olimpusek” sesja wiosenna

 

  • Antoni Koszczyk  - dyplom laureata (11miejsce) w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek”  z j. angielskiego sesja wiosenna.
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej EURO MUSIC 2017 uczennica Natalia Topczewska - I miejsce
  • Maja Tomczyk – finalistka (VIII miejsce) XVI Międzypowiatowego Konkursu Historycznego „Czy znasz historie Częstochowy i regionu częstochowskiego” zorganizowanego przez zespół Szkół nr 2 przy współpracy Muzeum Częstochowskiego i Archiwum Państwowego.
  • Kamil Kobędza – I miejsce w konkursie na prezentację „Częstochowa w XIX wieku” zorganizowanego w ramach projektu „Częstochowa 1826-1914. Od połączenia do wybuchu I wojny światowej”
  • III miejsce dla drużyny SP nr 21 w składzie: Natalia Kaniowska, Oskar Kaptacz, Wiktoria Stempel w konkursie dla szkół podstawowych „Świat pieniądza” Miejskiego Konkursu „Jak się kręci świat pieniądza?” po honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy i Prezesa Regionalnej Organizacji pracodawców w Częstochowie.

Kalendarium

Piątek, 2020-08-14

Imieniny: Alfreda, Maksymiliana

Kalendarz

Sierpień
pnwtsrczptsond
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Statystyki

  • Odwiedziny: 742570
  • Do końca roku: 139 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!