Jak dobrze wybrać zawód?

Dla Rodziców i Uczniów klas ósmych.

Drodzy Uczniowie klas 8!

Centrum Informacji Zawodowej - instytucja, która pomaga uczniom w wyborze szkoły ponadpodstawowej, skierowało do Was niżej zamieszczone pismo:

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego, nasz kontakt z Wami, będzie przebiegał nieco inaczej niż w poprzednich latach.

Żałujemy, że w chwili obecnej nie mamy możliwości osobiście przedstawić naszej oferty ale mamy nadzieję, że wspólnie wybierzemy najlepszą formę konsultacji. Poniżej krótka prezentacja, z której dowiecie się co dla Was przygotowaliśmy, czego możecie się spodziewać w czasie rozmowy z nami i w jaki sposób możemy się kontaktować. Na koniec poprosimy Was o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej. Udzielone przez Was odpowiedzi ułatwią nam zaplanowanie naszych wspólnych spotkań.

Oto link do ankiety:

Bardzo nam zależy, aby każdy z Was, kto będzie miał potrzebę uzyskania informacji czy rozmowy na temat swojej dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, mógł skorzystać z oferowanej przez Centrum Informacji Zawodowej pomocy.

Pozdrawiamy Was serdecznie

Pracownicy CIZ

Prezentacja do pobrania tutaj

Ósmoklasisto!
Przed Tobą jeden z najważniejszych wyborów w życiu: wybór szkoły.
Pod niżej zamieszczonymi linkami znajdziesz dokładne informatory o kierunkach (zawodach nauczanych) w Częstochowskich technikach i szkołach branżowych.

technika

szkoły branżowe