Szkoła5

Nowe Świetliki w Naszej Szkole

Aby godnie i uroczyście przyjąć do grona wychowanków świetlicy szkolnej nowych uczniów z klas pierwszych 22 października 2015 r. odbyła się impreza   Pasowania na Świetlika.

Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać koncertu skrzypcowego w wykonaniu uczennic klas czwartych: Natalii Depty i Alicji Mrozińskiej, gry na akordeonie  w wykonaniu Mateusza Terszaka  i  gry na gitarze w wykonaniu absolwenta naszej szkoły Igora Morawca.

Następnie uczniowie  wzięli udział w kilku konkurencjach sprawdzających ich wiedzę i umiejętności. Były to m.in. proste działania matematyczne, odgadywanie zagadek, rozpoznawanie smaków czy wypicie świeżo wyciśniętego soku z cytryny.

Gromkie brawa oznajmiły naszym nowym podopiecznym, że zostali przyjęci do grona świetlików.

Uroczystość przygotowali nauczyciele: M. Królikowska, J. Krakowiak, A. Miśkiewicz,   A. Wilfart i A. Zych.

Wtorek, 2018-05-22

Imieniny: Emila, Neleny