Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

sala

M. Bajor

Mini  Mini konwersacje z j. angielskiego

Czwartek 14.35-15.20

świetlica

      Mini konwersacje

z j. angielskiego

Piątek 13.40-14.25

świetlica

G. Bednarek

        Pomoc uczniom w nauce

Czwartek 9.50-10.35

23

Zajęcia muzyczne

Wtorek 8.00-8.45

23

Bielińska

Koło biologiczne

Środa 15.30-16.15

s.15

T. Cieślak

Koło geograficzne

Środa 14.35-15.20

28

A. Czerwińska

Koło polonistyczne

 

Czwartek 14.35-15.20

 

Konsultacje dla uczniów klas IV

A. Golis

Konsultacje dla uczniów kl. V

Poniedziałek 13.40-14.25

22a

Konsultacje dla uczniów kl.VI

 

VIIa czwartek 11.45-12.30

VIIb poniedziałek 14.35-15.20

Jadalnia

22a

J. Gajda

Przygotowanie do egzaminu kl. VIII

Czwartek 16.25-17.10

15

M. Helman

Koło chemiczne

Piątek 15.35-15.20

15

A. Janiszewski

SKS

SKS

Piątek 15.30-16.15

Środa 14.35-15.20

Hala sportowa

J. Kalemba

Aerobik

poniedziałek 14.35-15.20

poniedziałek 15.30-16.15

6

6

 

Aktywna przerwa z aerobikiem

Poniedziałek 11.30-11.45

6

K. Kłak

Zajęcia taneczne

 

Środa 9.50-10.35

6

Aktywna przerwa z aerobikiem

Poniedziałek 11.30-11.45

6

K Kosmala

Zajęcia skutecznego uczenia się.

środa 14.35-15.20

22a

A. Kowalczyk

Zaj. matematyczno-przyrodnicze

Piątek 11.45-12.30

19a

        SKKT

soboty

teren

M. Królikowska

Zajęcia z czytania

 

Piątek 17.00-17.30

świetlica

Poniedziałek 11.30-12.30

świetlica

D. Królikowska-Wałach

        Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek 12.30-13.30

13

 

A. Leżańska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Środa 13.40-14.25

 

Środa  15.30-16.15

19

Czwartek 15.30-16.15

 

               Pomoc w nauce

Poniedziałek 15.30-16.15

25

B. Łysak

Koło historyczne

Czwartek 13.40-14.20

jadalnia

  1. Malicka

Przygotowanie do egzaminu

Wtorek  8.00-8.45

29

J. Mizgała

Konsultacje z matematyki

Środa 4a,4b 11.45-12.30

Gab. Med.

24

Konsultacje z matematyki dla klas IV

 

Poniedziałek 4c 12.45-13.30

Piątek 4d 14.35-15.20

A. Miśkiewicz

Konsultacje z historii

 

Przygotowanie do konkursów po umówieniu z nauczycielem

 

Wycieczki tematyczne

 

Do ustalenia

 

 

E. Mrozińska

Przygotowanie do egzaminu dla klas VIII

 

Czwartek 16.25-17.10

14

 

B. Mrozowska

 

Piątek 13.40-14.25

świetlica

Gry i zabawy dydaktyczne- św.

 

T. Mszyca

Koło kulinarne 2 g.

 

Poniedziałek 14.30-16.00

kuchnia

J. Musiał

        Pomoc uczniom w nauce

 

Czwartek 8.00-8.45

21

 

Nowak Paweł

SKS

SKS

Wtorek 13.40-14.25

Czwartek 15.30-16.15

Hala sportowa

Nowaczyk Piotr

Zajęcia sportowe

Poniedziałek 14.35-15.20

Czwartek 14.35-15.20

Hala sportowa

K. Oziębała

Konsultacje dla uczniów klasy VIIIa

 

Wtorek 9.50-10.35

22a

Konsultacje dla uczniów kl. VIIIb

 

Konsultacje dla uczniów klasy VIIIc

Piątek 8.55-9.40

 

        Wtorek 12.45-13.30

13

 

22a

E. Paluch

Chór szkolny

 

Poniedziałek15.30-16.15

28

E. Pęczek

Koło fizyczne

Czwartek 8.00-8.45

29

E. Popiołek

Tenis stołowy

11.45-13.30

 

 

  1. Przybyłowicz

„Niemiecko mi” – koło j. niemieckiego

Czwartek 16.225-17.10

29

M. Rogala -Konatowska

Techniki skutecznego uczenia się   

środa 14.35-15.20

22a

30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek 8.00-8.45

M. Rychter

Konsultacje dla uczniów klas V

Środa 12.45-13.30

22

Przygotowanie do egzaminu klas VIII

Czwartek 8.00-8.45

28

M. Staszczyk

Klub miłośników przyrody „Mali odkrywcy”

Czwartek 15.30-16.15

15

A. Szymanek

Gimnastyka języka – klasy I

Poniedziałek 14.35-15.20

19a

B. Słowińska-Śmietana

Pomoc uczniom w nauce

 

Wtorek 9.50-10.35

s.19a

Koło przyrodnicze dla klas młodszych

 

 

R. Tadla

Pomoc w nauce-zaj. ind.

Wtorek 13.40-14.25

Środa 13.40-14.25

Poniedziałek 13.40-14.25

19a

19a

23

G. Tarkowska

Warsztaty plastyczne

 

Poniedziałek 14.35-15.20

s.29

I. Walczak

               Spotkania  ze sztuką

        

 

Piątek 10.45-11.30

Bibl.

Wtorek 12.45-13.30

 

B. Wawrzak

Pomoc uczniom w nauce

       

Koło czytelnicze dla klas młodszych

 

Wtorek 8.00-8.45

 

 

Środa 8.00-8.45

 

s.25

 

 

s.22

B. Zdziech

Mistrz kodowania

 

 

Wtorek 8.00-8.45

13

Wtorek 8.55-9.40

A. Zych

Konsultacje dla uczniów kl.V

Piątek 15.30-16.15

s.28

Konsultacje dla uczniów kl. VII

Środa 14.35-15.20

s.29

 

 

Środa 15.30-16.15

s.29

Kalendarium

Piątek, 2019-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny

Kalendarz

Kwiecień
pnwtsrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Statystyki

  • Odwiedziny: 430389
  • Do końca roku: 249 dni
  • Do wakacji: 56 dni