Spotkanie i warsztaty z panem Adrianem Franc - Vice-mistrzem Świata Freestyle Football "Super Ball"

23 października 2018 r. uczniowie klas sportowych naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu i warsztatach z Panem Adrianem Franc Vice-mistrzem Świata Freestyle Footbal l"Super Ball". Na początku spotkania dzieci dowiedziały jak wyglądają treningi, ile czasu zajmuje przygotowanie do każdego pokazu i układu oraz wielu innych ciekawostek związanych z piłką nożną. Następnie odbył się pokaz Freestyle, a po nim uczniowie mogli sprawdzić się z żonglerki i pojedynkach 1x1. Lekcja z gwiazdą wywołała nie tylko dużo radości wśród dzieci, ale była to także nauka, że aby osiągnąć sukces trzeba dużo pracować a wysiłek, włożony w treningi będzie owocował w przyszłości.

Czwartek, 2019-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta