X Rajd Integracyjny

Dnia 28 września 2018 roku uczniowie klas młodszych pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w X Szkolnym Rajdzie Integracyjnym. Uczestniczyli w nim również chętni rodzice. Trasa rajdu przebiegała na terenie Rezerwatu Przyrody Sokole Góry. Piechurzy pokonali trasę idąc żółtym szlakiem turystycznym do mety rajdu, która była zlokalizowana w Stajni Biały Borek.

Po dotarciu na miejsce wszyscy uczestnicy wyprawy mieli możliwość wzięcia udziału we wspólnym ognisku oraz mogli posilić się własnoręcznie upieczoną kiełbaską. Dzieci także pod kierunkiem instruktora mogły przejechać się na koniu. Razem spędzone chwile, obcowanie z przyrodą i zabawyna świeżym powietrzu dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i emocji.

Wtorek, 2019-10-22

Imieniny: Haliszki, Lody